Eukanuba chovatelia

Frequently Asked Questions

  • Pripúšťame, že na prvý pohľad je Eukanuba drahá, pozrime sa na to ale zblízka:
    • je to kompletné krmivo najvyššej kvality - okrem vody Vášmu psíkovi nebudete musieť dávať nič iné,
    • má nízke dávkovanie, napr. celodenná kŕmna dávka pre Vášho 30 kg - ho dospelého psa Vás bude stáť len 1,28€,
    • poskytuje rad výhod, pomocou ktorých v konečnom dôsledku ušetríte (zdravý vývoj kĺbov, znížená tvorba zubného kameňa, lesklá srsť bez lupín, atď. ).

Naše krmivá zn. Eukanuba riešia aj ako hovoríte tento " zdanlivo drobný problém", na základe maximálnej stráviteľnosti a využiteľnosti krmiva sú výkaly formované, tuhšie /nenalepia sa na srsť/ a ako dôkaz dobrej strávitelnosti a kvality - ich množstvo je výrazne menšie.

Nie, veterinárne diéty sú registrované ako lieky, preto sa nemôžu voľne predávať sú však pre vás dostupné cez Vášho veterinárneho lekára. Ak Váš veterinárny lekár ich nemá zaradené do svôjho sortimentu, napíšte nám, alebo zavolajte.

Váš problém by mohlo riešiť krmivo Eukanuba Lamb & Rice /jahňacina s ryžou/, ktoré ponúkame ako pre šteňatá /Puppy & Junior /, tak pre dospelých psov /Adult/ a aj pre starších psov /Mature & Senior/. Ďalej v sortimente špeciálnej rady Daily Care ponúkame krmivo Sensitive Digestion, ktoré je voľnopredajné, kúpite ho v špecializovaných predajniach a nakoniec máme aj veterinárne krmivo Eukanuba Intestinal, ktoré kúpite u Vášho veterinárneho lekára. Obe tieto krmivá spoľahlivo riešia dietetické hnačky do dvoch - troch dní.